O mnie

Witaj na moim blogu, gdzie mówię o wszystkim, co daje mi radość i satysfakcję. Liczę na to, że spędzisz tutaj wiele przyjemnych chwil i w sporej liczbie tekstów odnajdziesz coś dla siebie. Liczę także na to, że podzielisz się ze mną własnymi uwagami i wymienimy myśli – to zawsze rozwija i daje możliwość poszerzyć horyzonty!
Co tutaj znajdziesz?
Nie ograniczam się co do dziedziny i mówię o tym, na czym się znam oraz… o czym mam chęć pogadać. W związku z tym nie narzucam sobie nawet najmniejszego rygoru i wpisy powstają w wyniku prawdziwej chęci lub potrzeby. Liczę, że dzięki temu ich merytoryczność jest bardzo wysoka i są w stanie spełnić oczekiwania większej ilości użytkowników bloga. Czego na blogu nie znajdziesz?
Tekstów tworzonych na kolanie, które są sztuką dla sztuki. Każdy mój wpis jest przemyślany, poparty dokładnym researchem oraz dokładnym przygotowaniem. Tylko w ten sposób mogę zatroszczyć się o poziom swojego bloga i przekazywać czytelnikom to, co będzie nadawało się nie tylko do zaprezentowania, ale też przemyśleń.